Album scrapbookingowy dla Olafka :)

Odwiedziliśmy dzisiaj koleżankę, żeby przywitać na świecie Olafka. Ten egzemplarz wykonany jest z myślą o nim 🙂
Album ma wymiary 15cm x 15xm i składa się z 4 kart wewnątrz i 2 okładek na grubszej tekturze. W okładki wklejona jest tasiemka, którą można zawiązać na kokardkę zamykając album. Każda strona oklejona jest ozdobnym papierem i różnymi dekoracjami (scrapkami, guzikami, wycinankami). Całość może pomieścić 10 zdjęć (po jednym na stronę). Wszystkie strony spięte są metalowymi kółkami.

 

Album scrapbookingowy - kilka rodzajów papieru, na pierwszym planie - scrapka-ciuchcia, i ręcznie tuszowane listki z napisem "Witamy Olafka"

Przednia okładka scrapbookingowego albumu Wnętrze albumu: pierwsza strona - drewniana scrapka "Nasze maleństwo", a na drugiej stronie okładki - słonik i guziczki. Całość ozdobiona kolorową taśmą. Wnętrze albumu scrapbookingowego - kolejne strony: kilka rodzajów papieru ozdobionych kwiatowym dziurkaczem i przeszyciami białą nicią Kolejne strony albumu: stonowane kolory, fragmenty białych, papierowych serwetek, postrzępienia i motylek wycięty z papieru są dyskretnymi ozdobami i zostawiają wiele miejsca na wklejenie zdjęć Kolorowe strony albumu scrapbookingowego: jasne, pastelowe papiery, ramka na zdjęcie ze sklejki a także scrapka - konik na biegunach i błękitne kwiatki na sznureczku :) Ostatnie, bardziej ozdobione strony: dwa rodzaje ozdobnej taśmy, podtuszowane kwiatki wycięte dziurkaczem, kolorowy papier, motylek i scrapki-kwiatki Tylna okładka albumu: kilka scrapek, metalowe okucia, tasiemka do związania całości

 

Biorę udział w wyzwaniu nie-kartkowym

baner1-wyzwanie7a

Podziel się z bliskimi
Zobacz również
4 komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby publikacji komentarza. Dane zostaną zapisane na serwerze i w Twojej przeglądarce w pliku cookie. Dowiedz się więcej.