UWAGA

Kochani,

chciałabym poruszyć pewien temat, a mianowicie to, że prace, które wykonuję są w 100% handmade, wykonuję je sama od początku do końca.

Prace, które tworzę, są unikatowe, jedyne w swoim rodzaju – nawet jak robię podobną pracę, to ona nigdy nie będzie w 100% identyczna. Jest to niemożliwe z dwóch powodów:
1. Nie ma takiej możliwości żeby użyć w tym samym miejscu tych samych listków, które będą wycięte w identyczny sposób.
2. Materiały choć takie same, jednak różnią się od siebie, papiery nie mają jednolitych wzorów, kwiatki mają różne odcienie.

Piszę to dlatego, ponieważ spotykam się z uwagami, że nie robię prac jak z drukarni, że zamawiając kilkanaście zaproszeń Klient nie otrzyma skopiowanego jednego zaproszenia.

Chciałabym to Wam pokazać na przykładzie tych zaproszeń na Chrzest Święty ze zdjęcia. Zostały one stworzone w jednym zamówieniu, dla jednego Klienta, ale różnią się one delikatnie od siebie wzorem na papierze a także wielkością i odcieniem kwiatów.

Kochani, to jest niemożliwe żeby wykonując rękodzieło stworzyć dwie identyczne prace i w tym tkwi piękno, że nie wyszły one spod prasy.

Całuję Was Kochani

 

Podziel się z bliskimi
Zobacz również
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby publikacji komentarza. Dane zostaną zapisane na serwerze i w Twojej przeglądarce w pliku cookie. Dowiedz się więcej.