Zakładka z kapslem badzikiem

Z okazji Walentynek znalazłam demotywatora z różnymi badzikami mówiącymi o miłości. Postanowiłam zrobić takiego badzika. W związku z tym, że pijemy piwa z lokalnych browarów, to kapsle są dość ciekawe, np. całe czarne, z żołędziem, ze śliniaczkiem itp..

Do zrobienia zakładki z badzikiem użyłam kapsla całego czarnego. Zmierzyłam suwmiarką średnicę i wycięłam potuszowany okrąg. Na środku przykleiłam trójkątnego scrapka informującego, w którym miejscu skończyliśmy czytać.

Zakładka jest inspiracją zakładki zrobionej przez AniaS. Użyłam w końcu cudownej linijki, którą zrobił mi Tata. Nigdzie w Internecie nie mogłam znaleźć urządzenia, albo nawet właśnie takiej linijki z otworami, rozłożonymi równomiernie, żeby można w miarę sensownie poprowadzić ścieg i z przyjemnością obszywać papier.

W kolejnym poście opiszę ten mój cudowny nowy nabytek, bo nie mogę się go nachwalić 🙂

 

 

badzik zrobiony z kapslaprzednia strona zakładki z badzikiemtylna sptrona zakładki za badzikiembadzik wystaący z książkiLinijka scrapbooking

Podziel się z bliskimi
Zobacz również
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby publikacji komentarza. Dane zostaną zapisane na serwerze i w Twojej przeglądarce w pliku cookie. Dowiedz się więcej.